0 POZYCJI
KOSZYK JEST PUSTY
Lalki i akcesoria - Sklep AleMaluch.pl

Drodzy Klienci!
Informujemy, że z dniem 10.04.2020 r. Księgarnia Internetowa AleMaluch.pl kończy działalność i od tego dnia możliwość składania zamówień zostanie zablokowana.
Zamknięcie sklepu nie wpływa na zakres zobowiązań Ravelo sp. z o.o., administratora Sklepu, wynikających z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży oraz uprawnień z tytułu rękojmi. Ravelo sp. z o.o. pozostaje administratorem danych użytkowników AleMaluch.pl.

Jednocześnie informujemy, że interesującą Państwa ofertę można znaleźć na www.ravelo.pl.
Lalki i akcesoria

Lalki są zabawkami, które są najczęściej wybierane jako prezenty dla dziewczynek. Są niezbędną kategorią w każdym sklepie z zabawkami. Chyba nie ma też dziewczynki, która nie posiadałby choć jednej lalki. Lalki mogą być przeznaczone jako zabawki dla małych dziewczynek, już od 18 miesiąca życia, ale większość z nich jest dedykowana dzieciom od 3 roku. Dla najmniejszych dziewczynek przeznaczone są lalki miękkie, często materiałowe, a dla starszych lalki plastikowe lub z innego twardszego tworzywa, np. specjalnej gumy lub kauczuku. 

Na rynku znajdziemy ogromny wybór wszelkiego rodzaju lalek skierowanych dla młodszych bądź starszych dziewczynek, a także bardzo bogatą ofertę akcesoriów dla lalek. Najpopularniejszym modelem lalek są wszelkiego rodzaju „bobasy” – lalki odwzorowujące niemowlęta lub noworodki, dzięki którym dziewczynki odgrywając rolę „mamy” świetnie się bawią opiekując się swoim dzidziusiem

Lalki powinny przede wszystkim być bezpieczne, to znaczy z bezpiecznych, nie toksycznych materiałów, dla mniejszych dzieci nie powinny zawierać małych elementów. Lalki jako zabawki mają też ogromne znaczenie edukacyjne w rozwoju dzieci. Mogą stać się przyjacielem, uczą odpowiedzialności, troski, rozwijają wyobraźnię, wspierają również umiejętności społeczne. Lalkami można się bawić w pojedynkę, ale również w towarzystwie koleżanek, przyjaciół czy rodzeństwa. Są wspaniałym pomysłem na zabawę w niepogodę, kiedy nie można skorzystać z zabaw na świeżym powietrzu czy chociażby spaceru. Lalki są również zawsze trafionym pomysłem na prezent z różnych okazji np. Świąt Bożego Narodzenia, Dnia dziecka czy urodzin. 

Lalki służą przede wszystkim do zabawy, ale możemy też je zbierać i kolekcjonować. Ogromną popularnością cieszą się wszelkie akcesoria dla lalek bobasów np. wózki, łóżeczka, ubranka i inne akcesoria do pielęgnacji takie jak smoczki, wanienki czy pieluszki. Wybór jest ogromny, dzięki czemu małe dziewczynki mogą się wczuć w rolę i świetnie się bawić odgrywając rolę mamy. Zabawa lalkami to gwarancja świetnie spędzonego czasu na zabawie, wszak lalki można nieustannie przebierać, przewijać, karmić, czesać, wozić w wózku, usypiać czy nawet wysadzać siusiu. Taka zabawa na pewno rozwija wyobraźnię dziewczynek i uczy troski, poczucia odpowiedzialności. Powoli wprowadza w świat dorosłych.  

Wśród lalek sporą grupą są lalki interaktywne, np. lalki mówiące, śpiewające, siusiające, pijące, to one przede wszystkim uczą odpowiedzialności. Wśród wielu marek dostępnych na rynku wyróżnić możemy markę Dolls World. Charakteryzuje je najwyższa jakość wykonania i szeroki asortyment nie tylko samych lalek, ale i akcesoriów im dedykowanych. Produkowane są z najwyższej jakości atestowanego, miłego w dotyku tworzywa. 

Wszystkie lalki zapakowane są w pudełka typu „windowbox”, dzięki którym pięknie się prezentują i doskonale nadają się na prezent. Część lalek, przede wszystkim te skierowane dla najmłodszych dzieci od 18 miesiąca życia, posiadają miękki, szmaciany korpus, dzięki czemu są przyjemne, giętkie i łatwe do przytulenia. Zabawa lalkami „dolls world” to niekończące się pomysły na kreatywną i świetną zabawę dla dzieci.
Kategorie
Zawęź wyniki
Brak produktów spełniających wybrane kryteria.