0 POZYCJI
KOSZYK JEST PUSTY
Gitary dla dzieci - Sklep AleMaluch.pl

Gitary dla dzieci

Kto z nas jako dziecko nie udawał słynnego piosenkarza, skacząc po łóżku i udając, że gra na gitarze przed wielotysięcznym tłumem? Z pewnością każdy dał się kiedyś ponieść muzyce i… marzeniom. Dzięki naszej ofercie gitar dla dzieci twoja pociecha nie tylko poczuje się jak rockman i będzie się dobrze bawić, lecz także będzie mogło rozwijać swoje zdolności i zainteresowania. Kto wie, może w przyszłości to właśnie Twoja pociecha zostanie autorem największego przeboju w radiu.

Trudne początki i owocne efekty

Mimo że pierwsze kroki w opanowywaniu umiejętności gry na gitarze mogą być trudne, a wydobywane dźwięki bardziej przypominają hałas niż melodię, to nie należy się zniechęcać. Jest to umiejętność, która wymaga wiele wysiłku i praktyki, ale też daje wiele satysfakcji i radości. Nawet wielu słynnych gitarzystów przyznawało, że na początku nauka gry szła im bardzo ciężko. Dlatego też kupując dziecku zabawkową gitarę czy taką dostosowaną do wieku pociechy, zachęcajmy je do zabawy z instrumentem, swobodnego brzdąkania i poznawania bogactwa dźwięków, które skrywa gitara. Kiedy nasza pociecha wyrazi zainteresowanie instrumentem i zapała miłością do muzyki, możemy pomyśleć o zapisaniu dziecka na lekcje gry, a w przyszłości o kupnie prawdziwej gitary. Zabawkowe gitar to świetny początek na fascynującą przygodę ze światem muzyki oraz rozwijanie zainteresowań i kreatywności dziecka. Jednak pamiętajmy, aby nie zmuszać dziecka do grania, jeśli nie sprawia mu to przyjemności. Być może gitara nie jest jego instrumentem marzeń i wolałoby grać na czymś innym lub po prostu ścieżka muzyczna nie jest mu pisana.

Czerwone gitary (i nie tylko!)

W naszej ofercie produktów znajdziecie szeroki wybór gitar dla dzieci – od tych zabawkowych dla najmłodszych, po gitary klasyczne o mniejszym rozmiarze dopasowanym do wieku dziecka. Oferujemy gitary akustyczne, klasyczne i elektryczne, a także gitary hiszpańskie i ukulele. Urocze i niewielkie czterostrunowe ukulele z pewnością spodoba się każdemu dziecku! Gitary są wykonane z drewna lub tworzywa sztucznego, np. imitującego drewno, dzięki czemu są lżejsze, a tym samym wygodniejsze dla dziecka. Wiele dostępnych w naszym sklepie gitar wyposażonych jest w dodatkowe elementy, np. kostkę do gry, statyw na gitarę, słuchawki, mikrofon czy też amplituner, dzięki któremu możemy regulować wysokość, barwę i częstotliwość dźwięku oraz do którego można podpiąć inne urządzenia, np. mikrofon. W naszej ofercie przygotowaliśmy również gitary, które swoim wyglądem nawiązują do najsłynniejszych modeli znanych na całym świecie firm, np. Fendera czy Gibsona.

Kategorie
Zawęź wyniki
Brak produktów spełniających wybrane kryteria.