0 POZYCJI
KOSZYK JEST PUSTY

Bestsellery

Prezenty na Mikołajki do 20zł

Prezenty od 20 do 50 zł

Prezenty powyżej 50 zł

Prezenty na Mikołajki dla dzieci

Zwyczaj obdarowywania bliskich prezentami na Mikołajki jest znany na całym świecie. To święto, obchodzone 6 grudnia, wywodzi się z legendy o biskupie Mikołaju, który wzruszony losem biednej rodziny pod osłoną nocy zostawił podarunki dla domowników. Na pamiątkę tego wydarzenia ofiarujemy sobie nawzajem drobne upominki. Na Mikołajki czekają szczególnie dzieci, bardzo ciekawe prezentów. W naszej ofercie znajdziecie masę pomysłów i inspiracji na Mikołajkowe prezenty dla dzieci w każdym wieku.

Wśród prezentowym propozycji królują oczywiście zabawki – najróżniejsze gry, samochodziki, lalki, książeczki i kolorowanki oraz wiele innych. Warto wybrać dla pociechy zabawkę, która nie tylko dostarczy długich godzin dobrej zabawy, lecz także będzie miała walor edukacyjny. Szczególnie polecamy książeczki do nauki czytania i pisania. Świetnym wyborem będą książki zawierające zabawne historyjki i ilustracje, które bawiąc, uczą. Polecamy szczególnie książeczki z serii „Rozum mam - myślę sam!”, w których autorka przedstawia ciekawe zestawy zadań do zabaw i zajęć z maluchami powyżej 3 roku życia. Dzięki zabawom dzieci mają okazję do rozwijania koordynacji ruchowej i sprawności manualną, ćwiczenia pamięci i koncentracji, a także zdobywają umiejętności przydatne w dalszej nauce. Książeczki kształcą również w dziecku ciekawość świata i chęć odkrywania nowych rzeczy – dla małego dziecka każde zjawisko codziennego życia potrafi być nie lada zagadką.

Przyjemne z pożytecznym łączą również zbiory zagadek i łamigłówek. Rozwiązanie trudnego zadania daje ogromną satysfakcję i frajdę, a jednocześnie stymuluje pracę mózgu. Dziecko uczy się analitycznego myślenia i wykorzystywania wiedzy o świecie w rozwiązywaniu problemów.

O prawidłowy rozwój pociechy zadbają także zabawki edukacyjne, np. gry planszowe i karciane. Szczególnie polecamy gry typu Memory, które polegają na zapamiętywaniu i dopasowywaniu par obrazków. To świetny sposób na naukę kształtów, kolorów i słówek, zwłaszcza w języku obcym. Natomiast gry planszowe to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny i okazja, by nauczyć naszą pociechę zdrowego ducha rywalizacji i zasad fair play oraz tego, jak radzić sobie w przypadku wygranej i przegranej. Dobrym pomysłem będą również puzzle, które dzieci (a także dorośli) tak bardzo kochają. W naszej ofercie znajdziecie puzzle o różnym stopniu trudności, który dopasowany jest do wieku i możliwości dziecka.

Ponadto przygotowaliśmy bogaty wybór autek, figurek i najróżniejszych klocków – od prostych zestawów dla maluszków po klocki konstrukcyjne dla małych majsterkowiczów. Rakieta kosmiczna, szybki niczym błyskawica samochód wyścigowy, a może szkielet groźnego dinozaura? Z naszą ofertą twoja pociecha może zbudować, co tylko dusza zapragnie! Polecamy również zestawy dla małych naukowców, dzięki którym dziecko pod nadzorem rodzica lub opiekuna może w bezpieczny sposób przeprowadzić doświadczenia. Świetnie sprawdzą się zestawy „Doświadczenia woda i lód” oraz „Chemia na wesoło!”, które w ciekawy sposób wprowadzą dziecko w fascynujący świat nauki.