0 POZYCJI
KOSZYK JEST PUSTY
Prezenty dla dzieci - Sklep AleMaluch.pl


Zabawki dla młodych geniuszy

Magformers

Kraina Lodu

Prezenty dla dzieci

Nie tylko z okazji zbliżających się świąt przygotowaliśmy w sklepie AleMaluch.pl szeroki wybór polecanych przez nas prezentów dla dzieci. Znalazły się wśród nich książki, gry edukacyjne i kreatywne, puzzle, pluszaki, klocki i wiele, wiele innych zabawek, które zagwarantują doskonałą zabawę na długi czas. Aby ułatwić wybór odpowiednich prezentów, podzieliliśmy nasze produkty na kilka widocznych poniżej wygodnych kategorii.

Wybierając zabawki do naszego sklepu, kierujemy się tym, co dla nas najistotniejsze: dbamy o to, aby przyjemność połączyć z edukacją. Dlatego specjalnie dla młodych i zdolnych przygotowaliśmy dział „Zabawki dla młodych geniuszy“, których celem jest nie tylko rozbudzenie wśród dzieci zainteresowania nauką i techniką, ale również umożliwienie stawiania pierwszych samodzielnych kroków w tych dziedzinach. Taką rolę spełnia seria „Mały geniusz“ firmy Lisciani: „Mały geniusz: Chemia“ to na przykład domowe laboratorium, które pozwala na wykonanie aż 50 bezpiecznych i fascynujących eksperymentów… ale to nie wszystko: bardziej praktycznym polecamy również takie zestawy, jak „Moje pierwsze perfumy“ lub „Stwórz własny szampon“ — pakiety, dzięki którym dzieci już od ósmego roku życia mogą tworzyć swoje własne perfumy!

Szczególnie polecamy uwielbiane przez dzieci kreatywne klocki Magformers. To specjalne klocki z wbudowanymi silnymi magnesami, które pozwalają dowolnie łączyć ze sobą różne elementy: wystarczy zbliżyć do siebie dowolne fragmenty, aby te połączyły się ze sobą, tworząc w ten sposób niesamowite budowle. Przygotowaliśmy różne zestawy klocków magnetycznych Magformers dla różnych grup wiekowych, a także dodatkowe zestawy elementów do zakupionych już wcześniej zestawów, aby tym bardziej urozmaicić zabawę.

W końcu w naszym sklepie nie mogło zabraknąć zabawek z uwielbianymi przez dzieci bohaterkami filmu Kraina Lodu (Frozen): Anny i Elsy. Oprócz puzzli i gier planszowych z motywami z filmu przygotowaliśmy również książki z bajkami i nowymi historiami o lodowej krainie, a także specjalne akcesoria i gadżety: od figurek i pudełek śniadaniowych do plecaków szkolnych i tornistrów ergonomicznych z podobiznami bohaterek.