0 POZYCJI
KOSZYK JEST PUSTY
Puzzle - Sklep AleMaluch.pl

Puzzle

Puzzle to fenomenalna zabawa dla pojedynczych graczy i dla całych rodzin, dlatego w sklepie z zabawkami AleMaluch.pl przygotowaliśmy szeroką ofertę układanek dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, ale także dla bardziej zaawansowanych graczy. Puzzle rozwijają kreatywność i spostrzegawczość oraz zdolności manualne, dlatego są doskonałymi prezentami dla najmłodszych dzieci: dla nich proponujemy zwłaszcza drewniane układanki o prostych kształtach, gwarantujące świetną i przede wszystkim bezpieczną zabawę.

Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy puzzle bajkowe o różnych wymiarach, na których nasze pociechy odnajdą swoje ulubione postaci z filmów i bajek. Znalazły się wśród nich Minionki, Świnka Peppa, Auta, Myszka Miki i Przyjaciele oraz oczywiście bohaterki Krainy Lodu (Frozen): Anna i Elsa.

Aby połączyć dobrą zabawę z nauką, polecamy z naszej oferty szeroki wybór puzzli geograficznych, dzięki którym dzieci łatwo i z przyjemnością nauczą się podstaw geografii, a także, w niektórych przypadkach również wybranych flag państwowych i wydarzeń historycznych. Wśród puzzli geograficznych znalazły się ich bardzo różne wersje: od map świata, Europy i Polski do prawdziwych rarytasów, takich jak stare plany i mapy świata, z których przed laty korzystali prawdziwi odkrywcy!

Z kolei dla dzieci już od 3 roku życia polecamy również wyjątkowe puzzle 3D opracowane przez Cubic Fun. To trójwymiarowe układanki wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę, dostępne w różnych formatach. Wśród puzzli 3D znalazły się statki, pojazdy oraz domki, ale przede wszystkim znane budowle z całego świata: od londyńskiego Tower Bridge i paryskiej wieży Eiffela do… Filharmonii Szczecińskiej i Pałacu Kultury!