0 POZYCJI
KOSZYK JEST PUSTY
Brookite

Brookite

Firma Brookite produkuje latawce od ponad stu lat. Dbałość o historię i tradycje oraz zdobyte cenne doświadczenie zaowocowały stworzeniem kolekcji wyjątkowych modeli latawców. Dokładność i precyzja wykonania nawet najdrobniejszych detali to znaki szczególne wszystkich produktów Brookite.

Latawce znajdujące się w ofercie firmy są uszyte z wysokiej jakości nylonu spinakerowego oraz poliestru rip-stop, a elementy szkieletu wykonane z odpornego włókna szklanego, dzięki czemu latawce charakteryzują się dużą wytrzymałością w zróżnicowanych warunkach wietrznych. Brookite oferuje latawce jedno- i dwulinkowe o wielu kształtach i wielkości.

Bardzo mały i lekki latawiec mieszczący się w podręcznym opakowaniu? Fantazyjny kształt i kolor? Duży sportowy latawiec dla profesjonalistów? Z pewnością każdy znajdzie w szerokiej ofercie firmy coś dla siebie. Firma Brookite nie zapomina także o najmłodszych fanach podniebnych lotów. Specjalnie dla nich przygotowała latawce z wizerunkami popularnych bajkowych bohaterów takich jak: SpongeBob Kanciastoporty, Żółwie Ninja, Psi Patrol czy Blaze i megamaszyny.

Firma została założona w 1907 roku przez dwóch braci o nazwisku Brooke. W 1910 roku Włoch Guglielmo Marconi, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki, pionier przemysłu elektronicznego, wykorzystał latawiec braci Brooke do przełomowego eksperymentu radiowego. Latawiec uniósł w powietrze antenę transatlantyckiego statku liniowego Principessa Mafalda, umożliwiając transmisję sygnału radiowego na odległość niemal dziesięciu tysięcy kilometrów.

Firma Brookite od początków swojego istnienia stawia na ciągły rozwój i innowacyjne działania. Zawsze trzyma rękę na pulsie rozwoju technologii w zakresie materiałów, z których produkuje swoje niepowtarzalne latawce, umiejętnie łącząc nowoczesność z tradycjami. Dzięki temu dziś może zaoferować produkty najwyższej jakości wszystkim, nawet najbardziej wymagającym, amatorom wietrznych akrobacji.
Zawęź wyniki
Brak produktów spełniających wybrane kryteria.