0 POZYCJI
KOSZYK JEST PUSTY
NJ Croce

NJ Croce

"NJ Croce" to znany na całym świecie amerykański producent licencjonowanych produktów dla dzieci i młodzieży. Firma została założona w 1981 roku i zajmuje się głównie produkcją figurek bohaterów słynnych filmów, gier i bajek - w czym ma już wieloletnie doświadczenie - oraz breloczków z tymi postaciami. W portfolio producenta znajdziemy figurki takich postaci jak: Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Zielona Latarnia, Joker, Królik Buggs, Tom i Jerry oraz wiele innych. Firma może się pochwalić oryginalnymi licencjami takich wytwórni jak :"DC Comics", "Looney Tunes" czy "Hanna-Barbera".

Produkty "NJ Croce" cechują się wysoką jakością wykonania i wiernym odzwierciedleniem szczegółów. Figurki są wykonane z gumy, dzięki czemu łatwo się zginają i nie są narażone na upadki, zgniecenia, pęknięcia czy złamania, a ich ogólna trwałość jest na bardzo wysokim poziomie. Są one bezpieczne dla dzieci, nierozkładane na części, więc niemożliwe do połknięcia czy wyrządzenia szkód. Mają one również możliwość podnoszenia rąk i nóg. Niektóre postaci posiadają również akcesoria do zestawu, na przykład "Batmobil", czyli pojazd Batmana.

Figurki są dostępne w 3 różnych rozmiarach: mini, 5,5" (cala) i 8" (cali), czyli odpowiednio: mini, 14c m i 20 cm. Pojazdy zaś są produkowane w skali 1:24, czyli około 33x10 [cm] lub 24x9 [cm]. Produkty są również podzielone na 3 kategorie: film, np. "Liga Sprawiedliwości", bajka, np' "Looney Tunes Show", czy gra, np. "Batman Arkham Knight". Każdy z nich ma odpowiednią gwarancję oryginalności.
Zawęź wyniki
Brak produktów spełniających wybrane kryteria.