0 POZYCJI
KOSZYK JEST PUSTY

Figurki Collecta

Zabawki Lisciani

Zabawki Quercetti

Zabawki kreatywne

Zabawki i gry edukacyjne

Zabawki muzyczne

Klocki

Klocki to jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie. Są to zabawki edukacyjne i niezmiernie kreatywne, najchętniej kupowane przez rodziców i uwielbiane przez dzieci, zarówno chłopców jak i dziewczynki. W zależności od ilości i wielkości elementów są przeznaczone dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Wśród zestawów klocków godnych polecenia wyróżnić można dwie marki, które są naprawdę innowacyjnie w swoim sposobie łączenia, a także zapewniają dużo dobrej zabawy małym konstruktorom – to zestawy MAGFORMERS oraz klocki ZOOB. 
Magformers to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą. Za pomocą klocków wzorowanych na kształt figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle.  
Zoob to klocki o całkowicie nowatorskim sposobie łączenia, 5 podstawowych rodzajów klocków ZOOB łączy się ze sobą na 20 różnych sposobów. Budowa z klocków Zoob pozwala na konstruowanie wspaniałych modeli z pomocą dołączonej instrukcji bądź na twórczą zabawę.

AleMaluch.pl to sklep z edukacyjnymi i kreatywnymi zabawkami dla dzieci, ale nie tylko. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także wyjątkowe książki dla dzieci, a także piękne i wygodne plecaki, tornistry, piórniki i inne artykuły szkolne.

Naszą misją jest wspieranie rozwoju dzieci poprzez kreatywną zabawę od niemowląt aż po starsze dzieci w wieku szkolnym. Łącząc zabawę z edukacją możemy zachęcić dzieci do poznawania i odrywania nowych i ciekawych rzeczy, pobudzić w nich chęć do nauki i pozytywnie wpłynąć na ich rozwój zapewniając im łatwiejszy start w szkole.

Zabawki znajdujące się w naszej ofercie są najwyższej jakości co potwierdzają liczne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że zakupione u nas zabawki będą w pełni bezpieczne dla dzieci zgodnie z oznaczeniem wieku dziecka, dla którego zabawka jest przeznaczona.

Dysponujemy bogatą ofertą lalek bobasów oraz akcesoriów dla nich, klocków zarówno dla maluchów jak i starszych dzieci, figurek kolekcjonerskich, zabawek kreatywnych, edukacyjnych, muzycznych, pojazdów do zabawy, pluszaków i maskotek, a nawet gier planszowych. Oferowane przez nas zabawki są wykonane z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od uznanych na rynku zabawek europejskich producentów.

W ofercie sklepu AleMaluch.pl znajdziecie Państwo także szeroką ofertę pięknych książek dla dzieci, które rozwiną ich kreatywność, wyobraźnię, a maluchom pomogą poznawać kolory, kształty, literki czy cyferki. Wspólne czytanie książek też jest przecież świetną i bardzo rozwijającą zabawą!

Do przedszkola czy do szkoły dzieci potrzebują wygodnego plecaka lub tornistra, piórnika, do którego zapakują ulubione przybory do pisania i rysowania, worki szkolne czy lunchboxy. To wszystko znajdziecie Państwo w dziale „Edukacja” w naszym sklepie.

Zachęcamy do zakupów i życzymy tak Państwu jak dzieciom udanej zabawy!